بایگانی‌ها

دبی (برگزار شده)

درباره تور

تور دبی در مجموعه بهشاد گشت با دو پرواز مختلف دو تور متفاوت برپا می کند. از تفاوت های این دو تور اینست که اولین تور دبی با پرواز ماهان بوده و دومین تور آن با پرواز  امارات می باشد همچنین برخی هتل ها در این دو تور با هم تفاوت دارند. ولی از نظر دیگر خدمات همانند هم می باشند مانند بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی. پس هر کسی با هر توان مالی می تواند از این فرصت استفاده کرده و همراه با ما  و دوستان و خانوداه در این سفر به یاد ماندنی نهایت لذت را ببرد.

به نکات ذیل هنگام خرید تور توجه فرمایید:

  • پرداخت 50% مبلغ تور هنگام ثبت نام ازامی می باشد
  • بیمه برای مسافرین بالای 60 سال اجبار و مبلغ آن به عهده مسافر است.
  • پروازها و هتل گارانتی می باشند لذا پس از درخواست به هیچ عنوان قابل کنسل کردن نمی باشد.
  • مسئولیت کنترل گذرنامه از حیث اعتبار (7ماه) و هرگونه مسئولیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.

نقشه راه

شرایط دریافت ویزای امارات متحد عربی

بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صدور ویزای توریستی امارات توسط اداره مهاجرت و وزارت کار انجام می‌شود و سفارت امارات متحده عربی ویزای توریستی صادر نمی‌کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی تقریبا بی‌دردسر است و توسط کارگزاران زیادی انجام می‌گیرد. به دلیل دخالت‌ نداشتن سفارت، احتیاج به مصاحبه نیست و حضور متقاضی ضرورتی ندارد. فقط باید براساس نوع ویزایی که می‌خواهید، مدارک و پول کافی را به کارگزار مورد نظرتان برسانید.

انواع ویزاهای توریستی امارات
برای ورود به هر کدام از شهرهای امارات، باید ویزای امارات متحده عربی را داشته باشید. ویزای توریستی امارات معمولا ۱۴ روزه است و هر ویزا به مدت یک ماه اعتبار دارد؛ یعنی با ویزای توریستی امارات شما حق ۱۴ روز اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید. البته دریافت ویزای یک ماهه و سه ماهه هم از امارات امکان پذیر است و با انتخاب این نوع از ویزا شما امکان یک یا سه ماه اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید.
هزینه ویزای توریستی امارات براساس نوع ویزا، مدت اقامت، عادی یا ضروری بودن متفاوت است. در صورتی که بخواهید بدون بلیط ویزا بگیرید، از شما یک چک ضمانت هم دریافت می‌کنند.

مدت زمان اخذ ویزای امارات
ویزای امارات در دو نوع عادی و اضطراری اخذ می‌شود. دریافت ویزای عادی معمولا ۷ روز کاری و ویزای اضطراری حدود ۳ روز کاری زمان می‌برد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی امارات
اسکن رنگی دقیق و کامل از دو صفحه اول پاسپورت
اسکن رنگی از یک قطعه عکس
نوع ویزا: یک بار ورود

توجه: ماندن در امارات حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا به هر دلیلی، خلاف قوانین امارات متحده عربی است و علاوه بر دریافت جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتر، دچار دردسرهای قانونی دیگری نیز خواهید شد.

دبی