بایگانی‌ها

درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی و هواپیمایی بهشاد گشت سفیران در سال 1391 توسط خانم الهه خندان نسب با شماره مجوز: 453779 و شماره مقررات تجاری: 411483146969 در تهران و در صنعت توریست و گردشگری داخلی و خارجی با هدف رعایت حقوق مشتریان تاسیس شده است؛ دریافت لوح های تقدیر فروان از جمله لوح تقدیر مشتری مداری در اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری در انجمن استاندارد ایران خود گواه بر این هدف والای شرکت است.

شرکت خدمات مسافرتی و هواپیمایی بهشاد گشت سفیران در ایران پهناور به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه گردشگری و ضامن رعایت حقوق مشتریان ، شناخته شده است.آنچه  بهشاد گشت سفیران را متـمایز و برگزیده نموده است، نوآوری، دانش روزآمد، احساس مسئولیت و مشتـری مداری کارمندان و همچنین تبیین استراتژی های کلان مناسب و درست از لحاظ زمان و مکان از سوی مدیریت این مجموعه بوده است.

از فعالیتهای بارز بهشاد گشت سفیران، ارائه خدمات جامع و تسهیل یافته برای گروه ها و افرادی ست که تمایل به مسافرت به اقصی نقاط دنیا را دارند. همچنین ارائه خدمات ویژه پزشکی و زیبایی، مشاوره قانونی جهت خرید و فروش ملک، توسعه ساخت، واردات و صادرات و برگزاری نمایشگاه های بین المللی از دیگر فعالیتهای برجسته این شرکت می باشند.

شرکت خدمات مسافرتی و هواپیمایی بهشاد گشت سفیران نیروهایی را با تخصص و تجربه بالا به کار گرفته تا با تمرکز بر نیازهای مشتریان، با هدف ارتباط مفید برای بدست آوردن رضایت مندی کامل ایشان، خدماتی با کیفیت و متمایز را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

به همین منظور بهشاد گشت سفیران، علاوه بر موارد ذکر شده خدمات گسترده ای را شامل رزرو بلیط، هتل و صدور ویزا آنلاین توسط مشاوران حرفه ای و اپراتورهایی که آماده به پاسخ گویی و مساعدت مشتریان هستند، در برنامه فعالیتهای جامع خود در نظر گرفته است تا بتوانیم قراردادهای متقاضیان را با سهولت و امنیت بیشتری ضمن حفظ حقوق مشتری به انجام برسانیم.