بایگانی‌ها

CIP و VIP

VIP  و  CIP جیست؟
آژانس هواپیمایی بهشاد گشت سفیران با توجه به دارا بودن امکان رزرو خدمات تشریفات فرودگاهی CIP فرودگاه امام خمینی برای پروازهای ورودی و خروجی و فرودگاه های مهرآباد،کیش،مشهد، تبریز، بندر عباس،کرمانشاه برای پرواز های داخلی ، خدمات ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، انجام کلیه ی امور مربوط به همایش ها و سمینارها و رزرو جت اختصاصی با درصد تخفیف ویژه برای کلیه خدمات بالا، با افتخار آماده خدمت رسانی می باشد.

این نوع خدمات در گذشته فقط برای افراد مهم ارائه می شد. CIP مخفف کلمه Commercial important person و همچنین VIP مخفف Very important person می باشند. CIP VIP به کسانی گفته می شد که افراد مهمی در زمینه تجارت و هر زمینه دیگری بودند. افراد CIP به طور مثال؛ تجار بزرگ، روسای کارخانجات و شرکت های بزرگ و معروف، روسای تیم های ورزشی و نیز ورزشکاران معروف و مهم و … و افراد VIP به طور مثال؛ وزرا، روسای جمهور، سفرا، پادشاهی ها و … بودند.

اما امروزه شرکت ما با این باور که تمامی مسافران ما دارای ارزش هستند و در جایگاه خود افرادی مهم تلقی می شوند این خدمات را به تمامی عزیزانی که مایل هستند از این گونه خدمات بهره مند شوند ارایه می دهد. 

نمونه خدمات VIP و CIP

  1. در فرودگاه ها: انجام کلیه تشریفات و کار های اداری مسافر، از قبیل دریافت کارت پرواز، تحویل جامه دان، پذیرایی صبحانه ناهار یا شام از مسافر در سالن، بازرسی به طور اختصاصی، ترانسفر با ماشین شخصی تا پای پلکان پرواز و بالعکس، استقبال مسافر از پای پلکان و …
  2. در هتل ها: خدمات ویژه در اتاق مسافرین؛ در اتاق ها یک دسته گل، شیرینی، انواع میوه جات، همراه با یک کارت خیر مقدم، از زمان ورود مسافر گذاشته می شود. در مدت اقامت مسافر نیز میان وعده در اتاق مسافرین آماده استفاده بوده و در صورت در خواست مسافر وعده های غذایی او در اتاقش سرو می شود.
  3. در سالن های همایش: اختصاص دهی نزدیک ترین صندلی ها به سکوی اجرای همایش، وجود میز برای پذیرایی در نزدیکی صندلی شخص، شیرینی، انواع میوه جات و …

به طور کل در مراسم ها، جشنواره ها، مسابقات، نمایش های گوناگون و دیگر گردهمایی های عمومی، جایگاه مخصوصی، با خدمات ویژه برای افرادی که این نوع خدمات را  گرفته اند در نظر گرفته می شود که به آنها VIP و CIP _بسته میزان لزوم حفط امنیت افراد_  اطلاق می شود.

 

برای رزرو و اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما در آژانس هواپیمایی بهشاد گشت سفیران تماس حاصل فرمایید